Prodej objektu 1023m2 s pozemky, Přibice

cena u makléře
Kontaktovat makléře
Užitná plocha 894 m2
Plocha parcely 957 m2
A
Energetická třída A - Mimořádně úsporná

Nabízíme k prodeji železobetonový skeletový objekt částečně opláštěný s betonovou podlahou o celkové výměře 957m2 (vnitřní rozměry objektu délka 57.2m, šířka 14.6m výška 6m) dále vedlejšího objektu o celkové výměre 66m2 (10.3m a délce 5.7m) a dalších zpevněných i nezpevněných ploch v celkové výměře 7092m2 v obci Přibice. Vzdálenost k napojení na nejbližší dálnici je 5km od areálu.
Poloha objektu a pozemků je v bývalém zemědělském družstvu, které je postupně přebudováváno. Přístup do areálu je po asfaltové komunikaci v majetku obce. Dle platného územního plánu jsou pozemky určeny jako VS (výrobní smíšené) a dále také dle platného UP je v plánu v blízkosti areálu realizace obchvatu města Přibice, který bude má vést z Pohořelic do Vranovic.
Stav objektu je v případě dokončení opravy střechy proti zatečení a případné zapláštění objektu použitelné i jako studený sklad či jiné široké využití dle potřeb zájemce bez horentních investic. Prodávající je v případě zájmu schopen zajistit i potencionální odstranění stavby. Na pozemku se nachází přípojka vodovodu, elektriky. Objekt je volně přístupný pro případné vlastní osobní obhlídky. Pro další případné dotazy se neváhejte na nás obrátit.

Podrobné informace

Kategorie Komerční
Typ domu Přízemní
Druh prostor Skladovací prostory
Stav prostoru Ve výstavbě (hrubá stavba)
Druh objektu Skeletová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 957
Plocha užitná m2 894
Třída A - Mimořádně úsporná
Vyhláška 264/2020 Sb.

Makléř nabídky

Richard Koutný

Zavolejte mi +420 737 599 935 Napište mi richard.koutny@re-max.cz Kontaktovat makléře
Mgr. Ing. Richard Koutný, MBA

Kontaktovat makléře

*
*
*
fullname: