Prodej komerčního areálu v Prostějově

Kojetínská, Prostějov Ukázat na mapě
cena u makléře
Kontaktovat makléře
Užitná plocha 2816 m2
Plocha parcely 2816 m2
Počet podlaží 3
G
Energetická třída G - Mimořádně nehospodárná

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout výborně umístěný areál k administrativnímu či obchodnímu využití na Kojetínské ulici v Prostějově.
Hlavní součástí je třípodlažní administrativní budova ve velmi dobrém stavu s užitnou plochou 720 m2. Jednotlivá podlaží jde od sebe provozně oddělit a využívat tak část budovy pro vlastní účely a část budovy na pronájem. Velkou výhodou je prostorné parkoviště s 33 parkovacími místy s možností dalšího rozšíření. Budova je vytápěná pomocí etážových plynových kotlů, klimatizovaná, s bohatě dimenzovanou vnitřní infrastrukturou elektrických a datových rozvodů, jedná se o bývalé sídlo IT společnosti. Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, prozatím uvádíme třídu G. Užijte si naší virtuální prohlídku.
Součástí areálu je i rozestavěná dvoupodlažní budova o zastavěné ploše 352m2 a odhadované užitné ploše 560 m2. Budovu je možné navýšit o další podlaží. Podle platného územního plánu se celý areál nachází v ploše smíšené výrobní s hlavním využitím pro stavby se nerušivou výrobou či službami, sklady, administrativu a technologická centra, přípustné jsou stavby pro vzdělávání, technickou infrastrukturu, integrovaný maloobchod apod.
Areál je velmi dobře dopravně situován, nájezd na dálnici je v řádu stovek metrů. Celá rozloha areálu včetně zastavěných parcel činí 2.816 m2. Je možné jednat o koupi pouze části areálu. Více informací u makléře, volejte kdykoliv.

Podrobné informace

Kategorie Komerční objekty
Účel budovy Adminstrativní b.
Typ domu Patrový
Stav objektu Velmi dobrý
Celková plocha m2 2816
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Rušná část obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 640
Užitná plocha m2 1280
Plocha parcely m2 2816
Počet podlaží objektu 3
Počet míst k parkování 33
Stavba Ostatní
Rok kolaudace 2007
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.

Makléř nabídky

Radim Burda

Zavolejte mi +420 731 619 803 Napište mi radim.burda@re-max.cz Kontaktovat makléře
Ing. Radim Burda

Podobné nemovitosti v okolí

Zobrazit více

Kontaktovat makléře

*
*
*
fullname: phone: