Prodej komerčního areálu v Prostějově

Kojetínská, Prostějov Ukázat na mapě
cena u makléře
Kontaktovat makléře
Užitná plocha 1280 m2
Plocha parcely 640 m2
Počet podlaží 3
G
Energetická třída G - Mimořádně nehospodárná

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout výborně umístěný areál k administrativnímu či obchodnímu využití na Kojetínské ulici v Prostějově.
Hlavní součástí je třípodlažní administrativní budova ve velmi dobrém stavu s užitnou plochou 720 m2. Jednotlivá podlaží lze od sebe provozně oddělit a využívat tak část budovy pro vlastní účely a část budovy na pronájem. Velkou výhodou je prostorné parkoviště s 33 parkovacími místy s možností dalšího rozšíření. Budova je vytápěná pomocí etážových plynových kotlů, klimatizovaná, s bohatě dimenzovanou vnitřní infrastrukturou elektrických a datových rozvodů, jedná se o bývalé sídlo IT společnosti. Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, prozatím uvádíme třídu G. Užijte si naší virtuální prohlídku.
Součástí areálu je i rozestavěná dvoupodlažní budova o zastavěné ploše 352m2 a odhadované užitné ploše 560 m2. Budovu je možné navýšit o další podlaží. Podle platného územního plánu se celý areál nachází v ploše smíšené výrobní s hlavním využitím pro stavby se nerušivou výrobou či službami, sklady, administrativu a technologická centra, přípustné jsou stavby pro vzdělávání, ubytování apod.
Areál je velmi dobře dopravně situován, nájezd na dálnici je v řádu stovek metrů. Celá rozloha areálu včetně zastavěných parcel činí 2.816 m2. Je možné jednat o koupi pouze části areálu. Více informací u makléře, volejte kdykoliv.

Podrobné informace

Kategorie Komerční
Typ domu Patrový
Druh prostor Kanceláře
Stav prostoru Velmi dobrý
K dispozici od 01.06.2024
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Rušná část obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 640
Plocha užitná m2 1280
Počet míst k parkování 33
Počet parkovišť
Počet garáží
Rok kolaudace 2007
Datum nastěhování 01.06.2024
Počet podlaží objektu 3
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.

Makléř nabídky

Radim Burda

Zavolejte mi +420 731 619 803 Napište mi radim.burda@re-max.cz Kontaktovat makléře
Ing. Radim Burda

Podobné nemovitosti v okolí

Zobrazit více

Kontaktovat makléře

*
*
*
email: fname: fullname: