Staňte se makléřem

a budujte svou kariéru pod nejsilnější značkou

Řídíte svůj výdělek

Je jen a pouze ve Vašich rukou, kolik si u nás vyděláte. Někteří makléři u nás dosahují klidně na více než 300 tisíc Kč měsíčně. Jiným zase stačí menší výdělek a raději se věnují koníčkům či rodině.

Řídíte svůj výdělek

Řídíte svůj čas

Pracujte jen tehdy, kdy se vám to hodí a mějte tak čas na sebe, přátelé a rodinu. Mějte flexibilní pracovní dobu a neomezujte se striktní pracovní dobou “od-do”.

Řídíte svůj čas

Pracujete, odkud chcete

Byť Vám zajistíme pohodlnou a zařízenou pracovní kancelář, kde můžete působit, vůbec si jí nemusíte svazovat. Pracujte opravdu, odkudkoliv chcete. Klidně na své chatě, terase, balkónu... Zkrátka, jak se vám to hodí.

Pracujete odkud chcete

Nepotřebujete diplom

Makléř je dnes vázanou živností, takže Vás skvěle připravíme na zkoušky. Jako makléř ale nepotřebujete vysokou školu, k výkonu práce a už vůbec ne, abyste byli úspěšní.

Nepotřebujete diplom

Pořád se vzděláváte

Abyste se stále posouvali a pracovně rostli, vypracovali jsme velmi propracovaný systém školení. Jestli jste připraveni na sobě pracovat, reality jsou jistě správnou volbou.

Pořád se vzděláváte

Potkáte zajímavé lidi

Reality nejsou tolik o nemovitostech jako o lidech, jejich příbězích a emocích, které jsou nezbytnou součástí jakéhokoliv procesu. S námi se brzy setkáte se zajímavými osobnostmi a vybudujete si svou vlastní síť kontaktů, která je v životě obrovskou výhodou.

Potkáte zajímavé lidi

 

Jaké je být makléřem v naší kanceláři?

Začátky jsou těžké, ale jakmile je překonáte, reality se stanou vaším druhým životem.

Pro váš úspěch uděláme maximum.

 

Video: představení naší společnosti RE/MAX VIA - kariéra

Benefity

Peněženka

300 000+ Kč měsíčně?

Tolik si vydělávají naši nejlepší makléři

Tabule

Kompletní podpora v začátku

Každý jednou stál na startu. Abyste si před klienty byli jistí a přinášeli jim tu nejlepší službu, naučíme vás o realitách první poslední.

Taška

Budujete vlastní byznys

Jste součástí kanceláře, ale zároveň samostatná jednotka. Díky tomu můžete budovat svůj vlastní realitní tým s dalšími makléři nebo třeba otevřít novou pobočku RE/MAX VIA. Ve smělých plánech vás vždy podpoříme, zároveň za vámi stojí nejsilnější značka českého realitního trhu.

Poslat životopis

Nejčastější otázky a odpovědi

Je RE/MAX drahý?

Filosofie RE/MAX pochází z „Real Estate Maximum“. Tedy maximum pro klienty, maximum pro makléře, maximum pro franšízanty. A tím maximem je zde mimo jiné i zisk. V RE/MAX platíte režijní náklady jako u každého podnikání a i začátek vyžaduje určitou investici. Stejně jako se vyplatí investice do vzdělání, vyplatí se i investice do kvality, záruky silného zázemí a téměř 40letého know-how. Jedná se o investice, které se mnohonásobně vrátí:

  • Stanete se součástí nejuznávanější značky v oblasti realit.
  • Získáte silnou podporu ve všech oblastech vašeho podnikání – marketing, IT, dodavatelé, finanční a právní služby, poradenství, vzdělávací programy a mnoho dalšího.
  • Za tvrdou práci dostanete maximální odměnu – pracujeme podle unikátního systému na českém trhu v odměňování makléřů, nabízíme vysoce motivační systém pro všechny.

U vás vládne rivalita?!

RE/MAX je synonymem zkušeností a výsledků. A těch dosahuje především díky prostému přátelství = výměně tipů, zkušeností, postřehů. Spolupráce pak úspěšně funguje na místní i nadnárodní úrovni a spokojeni jsou jak klienti, tak i my. Soutěžíme na trhu, ale ne proti sobě.

Je RE/MAX jen pro TOP obchodníky?

I když je pravda, že RE/MAX je domovem špičkových makléřů a franšízantů, kteří mnohdy obchodují v sedmi až osmiciferných částkách, bylo by nepřesné tvrdit, že je určen jen zkušeným profesionálům. S nízkými poplatky, vysokými provizemi a unikátní filozofií se RE/MAX dokonale hodí i pro teprve vycházející hvězdu. Pro člověka, který chce pracovat na úrovni, která odpovídá jeho obchodním cílům a životnímu stylu, je kariéra realitního makléře v RE/MAX ideální.

Nutíte makléře absolvovat drahé kurzy?

Na prvním místě klademe důraz na osobní rozvoj, vzdělávání a růst. RE/MAX za tímto účelem vytvořil samostatný vzdělávací institut RE/MAX Akademie. Nejen ředitelé, ale hlavně makléři procházejí celokariérním vzděláváním, které vede k vyšší produktivitě a nabízí různé nástroje, jak patřit mezi nejlepší odborníky ve svém oboru. Zákazník tak neriskuje a má jistotu, že se setkává pouze s proškoleným profesionálem v třístupňovém modelu, jehož nejvyšším stupněm je certifikace dle normy ISO.

Navíc pravidelně přivádíme špičky z realitního oboru z celého světa i k nám. Například v roce 2012 přinesl unikátní program jeden z neuznávanějších realitních koučů světa Tom Ferry.

Nejste lokální, protože jste nadnárodní.

Nadnárodní záštita, možnost spolupráce po celém světě a léty prověřené know-how z celého světa přeci nevylučuje profesionální výkony na lokální úrovni! Každý majitel kanceláře, každý franšízant musí dokonale znát lokalitu, ve které poskytuje své služby. Musí znát specifika lokálního trhu, aby přesně věděl, jak klientovi co nejrychleji zajistit kvalitně odvedený servis. A v tomto ho síla značky a její úspěch po celém světě mohou jen podpořit.

RE/MAX je realitka jako každá jiná...

Jeden z největších mýtů vůbec. RE/MAX je jednou z celosvětově nejsilnějších značek realitního trhu. V České republice má prvenství v oblasti povědomí o značce. V roce 2011 dosáhla 88 %. Nejsilnější je i v podílu na trhu. Poslední výzkumy potvrdily podíl o velikosti 17 % na našem trhu, na kterém naleznete i nejširší distribuční síť poboček v porovnání s ostatními realitními společnostmi.

Čeští makléři směle dosahují na mezinárodní ocenění, která jsou podmíněna objemem provizí nad 1 milion amerických dolarů – a to především díky referenčnímu systému a spokojeným klientům. Od počátku své existence RE/MAX celosvětově uzavřel obchod s více než 28 355 000 klienty. Každou minutu tedy pomáhá více než dvěma klientům a právem neseme slogan: RE/MAX PRODÁVÁ NEJVÍCE REALIT NA SVĚTĚ. Přesvědčte se zkrátka sami, proč je RE/MAX #1.

Chcete se stát naším makléřem?

Stačí se nám ozvat, co nejdříve vám odpovíme.

*
*
*
*
lname: email: fullname: phone:
Kontaktní formulář RE/MAX Via